Potraga Stanice Karlovac na rijeci Mrežnici
U 09. srpnja 2020. u 22:27 od strane centra 112 dolazi dojava o nestaloj starijoj muškoj osobi s područja Mrežničkog Briga.
Nestala osoba je zadnji puta viđena u čancu na rijeci Mrežnici. Po dojavi na teren izlazi 6 pripadnika HGSS Stanice Karlovac te nakon kraće potrage spašavatelji pronalaze tijelo unesrećenog nedaleko od posljednje točke viđenja u rijeci Mrežnici.
Akcija je završena u 23:19h.
Ovim putem izražavamo sućut obitelji.
Odjel za speleoronilačko spašavanje je u razdoblju od 4. do 17. studenog 2024. godine, na otoku Murteru organizirao niz tečajeva i treninga na temu dubinskog ronjenja, odnosno uvježbavanja i educiranja članova Odjela.
U popodnevnim satima ponedjeljka, jedan od spašavatelja HGSS stanice Šibenik na svoj privatni mobitel primio je poziv lovca iz sinjskoga kraja koji ga je obavijestio da su mu u nedjeljnom lovu nestala dva psa koji imaju gps ogrlicu te da ima njihov signal ali ne može do njih.